Silnoproudé instalace

Realizujeme zakázky v rozsahu kanceláří, bytů, technických zařízení, provádíme rozvody elektroinstalace jak v novostavbách, tak i ve starých zástavbách. Zavedeme vám novou domovní přípojku nebo opravíme starší. Nabízíme komplexní dodávku, včetně revize a provádění servisu.

Elektrické rozvody, revize, silnoproud

 • Realizace osvětlení, kabelové rozvody bytové, domovní i průmyslové, instalace elektrických zařízení všeho druhu, uzemnění, revize instalací, domovních a bytových přípojek i připojených zařízení.

Domovní a bytové elektroinstalace

 • Provádíme drobné opravy v rozvodech – výměna jističů, zásuvek, bytových rozvaděčů, vypínačů, svítidel apod. Provádíme rekonstrukce bytových rozvodů, výměnu starých hliníkových rozvodů za měděné.

Kancelářské elektroinstalace

 • Rozvody, osvětlení – zářivkové, závěsná svítidla, svítidla halogenová, bodová, svítidla do podhledů.

Osvětlení

 • Interiérové osvětlení dle požadavků a hygienických norem, venkovní svítidla, nasvícení budov, veřejné osvětlení, reklamní osvětlení.

Technologické rozvody

 • Realizace technologických rozvodů spočívá v dodávce a montáži např. poděsného prachotěsného rozvodu PPR, montáž kabelových tras a kabeláže pro výrobní stroje – linky, zprovoznění a oživení.

Napájecí a řídící rozvody

Elektroinstalace v prostředí s nebezpečím výbuchu

 • Provádíme elektroinstalace v prostředí s nebezpečím výbuchu nebo zvýšeným požárním rizikem.

Montáž hromosvodových zařízení, včetně přepěťových ochran

 • Realizujeme montáž hromosvodových soustav dle platných norem ČSN. Naším cílem je poskytnout zákazníkům úplný sortiment a odpovídající servis.

Náhradní zdroje elektrické energie

 • S rozvojem techniky a služeb v nejrůznějších odvětvích a požadavků na zvýšenou ochranu obyvatel v objektech, čím díl ve větší míře vzniká potřeba soběstačnosti v zásobování elektrickou energií. Řešením jsou náhradní zdroje elektrické energie. Jejich potřeba se vyskytne zejména při neočekávaných událostech, při výpadku elektrické energie v důležitých objektech nebo s náročnou výrobní a kancelářskou technikou.

Zdroje nepřetržitého napájení

 • Zdrojem nepřetržitého napájení – rovněž záložní zdroj, zdroj UPS, nazýváme zařízení, které zajišťuje dodávku elektrické energie nezávisle na vnějších podmínkách. UPS uchovává energii v akumulátorech a je připraven překlenout dočasné výpadky síťového napětí.

Trafostanice a náhradní zdroje

 • Ve spolupráci s místně příslušnými energetickými závody zajišťujeme dodávku a montáž trafostanic, včetně přípojky VN.  Transformátory i VN rozvaděče jsme schopni dodat a nainstalovat v krátkých termínech dle konkrétního přání zákazníka.

Revizní činnost

 • Revizní činnost je zajišťována vlastními i externími revizními techniky s dlouholetou praxí v oboru, kteří vlastní platná osvědčení.