Slaboproudé instalace

Naše společnost zajišťuje také kompletní slaboproudé projekční a instalační práce na zakázkách různého charakteru – od zakázek průmyslových, zdravotních, ubytovacích až po instalace v bytových komplexech.

Elektrická požární signalizace EPS

 • Zařízení EPS slouží k včasné akustické a optické signalizaci ohniska požáru nebo vzniklého požáru. EPS musí být navržena účelně, hospodárně a úměrně k vynaloženým nákladům na požární ochranu objektu ve vztahu ke chráněným hodnotám a předpokládané pravděpodobnosti vzniku požáru. Systém EPS musí být plně adresovatelný a umožňuje jednoznačnou y rychlou identifikaci místa vzniku požáru. Používáme zařízení od firem: Esser, Lites, Cooper Menvier, Fireray.

Elektrické zabezpečovací signalizace EZS

 • EZS je určena pro ochranu majetku a osob a zamezení neoprávněných vstupů do vybraných částí objektu. Systém umožňuje spolehlivou a rychlou detekci narušení střežených prostor a jejich zobrazení pomocí individuální adresy. Realizujeme zakázky v rozsahu bytů, rodinných domů, malých kanceláří až po velké skladovací areály, nákupní centra, podniky. Skládá se ze zabezpečovací ústředny, ovládacích prvků pro aktivaci a deaktivaci systému, detektorů – čidel a z koncových zařízení, které uvědomí uživatele o narušení objektu. Používáme zařízení firem: Galaxy, Dominus, Paradox, DSC, Jablotron, Concept, Satel.

Kamerové systémy CCTV

 • Pro zvýšení efektivnosti ochrany a zabezpečení objektu se objekty vybavují vnitřním kamerovým systémem. Kamerový systém plní zejména funkce jako: odstrašení, střežení, záznam událostí, právně přípustné obrazové dokumenty. Kamerový systém umožní snížení počtu pracovníků ostrahy objektu, jejich efektivnější využití při sledování více oblastí. Pokud budou aktivovány výstražné systémy, lze použít kamerový systém pro kontrolu příslušné oblasti a volbu rozhodnutí, jaký typ reakce je nejvhodnější. Záznam obrazu poskytuje nejenom důkazní materiál pro možné bezpečnostní řízení, ale také poskytuje vedoucím pracovníků centra podstatné kontrolní údaje o aktivitě v obchodních prostorech. Používáme zařízení firem: Pelco, Samsung Techwin, Omnicast, Dedicated Micros, Siemens, Verint, Mobotix, ACTi, Honeywell, Axis, Dallmeier, GeuteBrück, CNB, Milestone, Canon….

Systémy jednotného času JČ

 • Systém jednotného času umožňuje sledování přesného času a případných malých digitálních zpráv na digitálních, případně analogových hodinách ve vytipovaných prostorech. Přesný čas může být zajištěn z přijímače radiového časového signálu DCF. Používáme zařízení firem: Pragotron, Kadlec Elektro, Elekon.

Kontrola přístupu a docházky osob

 • U docházkového systému je možnost evidovat pracovní dobu a systém sledování přítomnosti na pracovišti, evidence návštěv a systém sledování práce na zakázkách. U přístupového systému  nabízíme odblokování dveří a systém sledování přítomnosti v objektu, ovládání vjezdu na parkoviště, ovládání pojezdu výtahu. Používáme zařízení od firem: IMA, Northern, Action, Estelar, Cominfo, Honeywell - Adi.

Telekomunikační rozvody a telefonní systémy Pbú

 • Instalujeme domácí telefony a videotelefony – elektrické vrátníky – v libovolné konfiguraci a rozsahu podle individuálních požadavků zákazníka. Používáme zařízení od firem: Micos, 2N, Panasonic, Siemens, Alcatel,Gold Star, Matra, Cisco.

Strukturované kabeláže a počítačové sítě SK

 • Realizujeme zakázky od malých domácích sítí až po kancelářské strukturované kabeláže. Používáme zařízení od firem: Infra+, LexCom, R&M, Ke-Line, Schrack, Legrand, Molex, Panduit, Belden.

Televizní systémy TV/SAT

 • Nabízíme zákazníkům dodávky a montáž společných televizních antén pro příjem TV, VKV a satelitních programů podle individuálních požadavků, a to v libovolném rozsahu. Nabízíme rovněž kompletní elektroinstalace v novostavbách rodinných domů i bytových komplexech. Používáme zařízení od firmy: Alcad.

Grafická vizualizace - integrace

 • Alvis, SBI, C4, Tegal

Stabilní hasící zařízení SHZ

 • Zařízení k likvidaci požáru doporučujeme zejména v objektech se zvýšením nebezpečím možnosti vzniku požáru, které vyžadují trvalou ochranu. Stabilní hasicí zařízení jsou vodní, pěnová, na inertní plyny a kombinovaná. Nejčastěji se používají stabilní hasicí zařízení s vodní sprchou s mokrým nebo suchým rozvodem. Používáme zařízení od firem: LST, FM200, Sigma.

Ozvučovaní systémy

 • Ozvučovací systémy a systémy místního rozhlasu jsou používány pro zesilování řeči nebo hudby a jejich směrování do požadovaných prostor. Zvýšení srozumitelnosti nebo hlasitosti akustického signálu je prováděno elektroakustickými prostředky za účelem reprodukce signálu s nejvyšším stupněm kvality poslechu. Používáme zařízení firem: Bosch, Dexon, Esser, Sinaps.

Řízení budov, automatizační technika

 • Moderně vybavená budova z pohledu řízení budovy je jeden komplexní integrovaný celek, ve kterém jsou systémy propojeny do jedné komunikační platformy. Systém měření a regulace zajišťuje zejména řízení připojených technologií TZB – technických zařízení budov – jako jsou vytápění, větrání, klimatizace, chlazení.